Labsajūtai

Mūzikas meditācija

Zinātniski ir pierādīts, ka mūzika ātri, dziļi un spēcīgi iedarbojas uz cilvēka zemapziņu – smalkām struktūrām. Tā var dziedināt un pārveidot cilvēku, atkarībā no enerģiju vibrācijām, kādās mūzika ir radīta un ar kādām enerģijām piepildīta. Mūzika ir veids, kā noņemt saspringumu, smelties iedvesmu un uzlabot garastāvokli.

Mūzikas veidi ir dažādi, un katram no mums cita veida mūzika var šķist vairāk uzrunājoša, pat dziedinoša. Pareizi izvēlētā melodija var mainīt garastāvokli pozitīvā ievirzē, piemēram, vairot enerģiju, atjaunot spēkus, mazināt stresu un palīdzēt mums nomierināties.

Mūzikas klausīšanās ir piemērota visa vecuma cilvēkiem gan veselības uzlabošanas nolūkos, gan iedvesmas radīšanai ikdienas rutīnā.

Daži ietiekumi, kā klausīties mūziku

1Atrodi laiku sev vienatnē, ērti apsēdies, atbrīvojies un izveido sevī smaidu. Ļauj, lai pasmaida tava seja – gaiši un plaši. Veido šo smaidu un atrodies tikai tajā. Tad centies vizualizēt smaidu sirdī. Ļauj, lai vienlaicīgi smaida tava seja un sirds! Atrodies tikai šajā smaidā!
Relaksācijas tehnikas laiks nav ierobežots, bet vēlamas vismaz 5 minūtes.

2

Atrodi laiku sev vienatnē, ērti apsēdies, atbrīvojies, aizver acis un pasakies par visu labo, kas tev dzīvē ir dots. Velti laiku pateicībām: “Paldies par …”. Laiks pateicībām nav ierobežots, taču atrodiet vismaz 5 lietas, par ko dzīvē esi pateicīgs un pakavējieties tajā.

Brīdim atbilstoša mūzika attīra un harmonizē cilvēku, pozitīvi maina cilvēka izjūtu un pārveidojot negatīvas izjūtas uz patīkamām. Mūzika atjauno cilvēka kopējo enerģētiku, kas ir pamats veiksmei visos dzīves aspektos, arī darbā.

Pateicoties mūsu sadarbības partnerim “LAWIO studija”, tev ir iespēja noklausīties Aktavio Lioss skaņdarbu meditācijai. Aktavio Lioss ir latviešu mūzikas autors, kurš mūziku rada tieši priekš meditācijām. Tā ir tīra no sadzīves un negatīviem piesārņojumiem. Mūzika, kurai nav līdzīgas – katru skaņu, akordu un mirkli šajā mūzikā pilda labestība, mīlestība un dziļas zināšanas.

Raksts tapis sadarbībā ar meditācijas skolotāju Ilzi Svētiņu. Plašāk par Aktavio Lioss mūziku un mūzikas meditāciju varat uzzināt, sazinoties ar Ilzi Svētiņu, +37126160722, lawio@relaxmusic.eu

You Might Also Like